Kreatywne popołudnie z "Niesamowitą Betty"!
W miniony poniedziałek w naszej bibliotece odbyły się kolejne zajęcia z cyklu Bajkownica, podczas których przenieśliśmy się do świata wyobraźni i kolorów. Tym razem przeczytaliśmy inspirującą bajkę pt. „Niesamowita Betty” autorstwa Reese Witherspoon – opowieść o odwadze, marzeniach i mocy autentyczności.Ta pełna ciepła i pozytywnego przesłania opowieść stała się inspiracją do twórczych działań.
W części plastycznej nasza mała artystka stworzyła piękną pracę, na której pojawił się... słoik pełen kolorowych motyli - symbolizujących marzenia, pomysły i odwagę do bycia sobą. Każdy motylek był niepowtarzalny i zachwycał pomysłowością oraz spektaklem barw.
Dziękujemy za wspólną zabawę! Do zobaczenia na kolejnej Bajkownicy!
SB


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!