Ciekawski George zaprasza do książki!
Czwartkowe spotkanie z cyklu Podwieczorki z Książką odbyło się w ostatni dzień Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. W związku z tym faktem nie zabrakło rozmów o książkach i bibliotece. Uczestnicy zajęć chętnie wysłuchali treści książki pt. "Ciekawski George w bibliotece" autorstwa Margaret i H.A. Rey. Dzięki niej przeżyliśmy niesamowitą przygodę z wesołą małpką, która po raz pierwszy odwiedziła bibliotekę. Po lekturze nadszedł czas na twórczą część spotkania. Dzieci w skupieniu i z zaangażowaniem wykonały zakładkę do książki techniką origami. Nie była to jednak zwykła zakładka, ponieważ najmłodsi, zainspirowani historią ciekawskiego George`a, umieścili na zakładce własnoręcznie wykonany wizerunek sympatycznej małpki.
Na zakończenie każdy uczestnik czwartkowych zajęć otrzymał słodki upominek oraz zakładkę do książki, na której widnieje hasło tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek – "Biblioteka. Lubię tu być."
Dziękujemy za udział w zajęciach!
Do zobaczenia!
JCh


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!