Idą Święta
Renifer
Święta, Święta już za pasem
Wszystko uda się tym razem
Bo renifer drogie dzieci
Z prezentami do Was leci!
„Idą Święta” tym oto opowiadaniem dla najmłodszych rozpoczęły się pierwsze po długim okresie nieobecności zajęcia w Bibliotece „Podwieczorki z książką”. Dzieci wyczekują pierwszej gwiazdki, św. Mikołaja i prezentów więc miłym akcentem na zakończenie popołudniowego spotkania dzieci wykonały reniferka z włóczki do zawieszenia jako ozdobę choinkową. Efekt sami zobaczcie! Do zobaczenia 4 stycznia 2023r. o godz. 15:30. :-)
Hanna Niemczewska


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!